Používáme Cookies, abychom mohli provozovat tyto internetové stránky a zlepšovat Vaši uživatelskou spokojenost.

  • Produktheader - Radialventilatoren
  • Produktheader - Radialventilatoren

Developed by jtemplate

Radiální ventilátory

Nabízíme široké spektrum radiálních ventilátorů pro nejrůznější oblasti použití. Vedle různých provedení skříní radiálních ventilátorů Rosenberg nabízíme i jednostranné či oboustranné provedení sání. Mimo to jsou ventilátory dostupné i s různými pohony. Je možno použít úsporné motory s vnějšími rotory EC, dále běžné motory s vnějšími rotory AC i standardní motory IEC.

Radiální ventilátory můžeme také rozlišovat podle dopředu či dozadu zahnutých lopatek oběžných kol.

ProvedeníTypPoužití
Radiální ventilátory EC s dozadu zahnutými lopatkami oběžných kol
EHAG... U této konstrukční řady se k pohonu využívají výlučně úsporné motory s vnějšími rotory EC. Vysoce výkonné radiální ventilátory s dozadu zahnutými lopatkami byly vyvinuty speciálně pro využití u moderních větracích a klimatizačních zařízeních a jsou vhodné pro dopravu čistého nebo mírně znečištěného vzduchu a lehce agresivních plynů a par. Konstrukční velikosti odpovídají normované číselné řadě R20 podle DIN323.
Radiální ventilátory s dozadu zahnutými lopatkami oběžných kol
E/DHA... Tyto radiální ventilátory byly vyvinuty speciálně pro využití u moderních větracích a klimatizačních zařízení a jsou vhodné pro dopravu čistého nebo mírně znečištěného vzduchu a lehce agresivních plynů a par. Konstrukční velikosti odpovídají normované číselné řadě R20 podle DIN232.
Radiální ventilátory se standardním motorem a dozadu zahnutými lopatkami oběžných kol
EHN...

Vysoce výkonné radiální ventilátory konstrukční řady EHN... jsou vhodné pro výměnu čistého nebo mírně znečištěného vzduchu a lehce agresivních plynů a par. Nejsou plynotěsné. Přípustná teplota dopravovaného média je mezi -30°C a 60°C.

Radiální ventilátory s dozadu zahnutými lopatkami oběžných kol

 

ProvedeníTypPoužití
Radiální ventilátory s dopředu zahnutými lopatkami oběžných kol
E/DRA... Tyto radiální ventilátory byly vyvinuty speciálně pro využití u moderních větracích a klimatizačních zařízení a jsou vhodné pro dopravu čistého nebo mírně znečištěného vzduchu a lehce agresivních plynů a par. Konstrukční velikosti odpovídají normované číselné řadě R20 podle DIN232.
Vysoce účinné radiální ventilátory se skluzovou charakteristikou
E/DRA... Použitím speciálně konstruovaných motorů s vnějším rotorem s vysokým odporem rotoru jsme, ve spojení s radiálními oběžnými koly, vyvinuli řadu radiálních ventilátorů s extrémně vysokou skluzovou charakteristikou. Motor s vnějším rotorem se v průběhu provozu přizpůsobuje daným zatížením v závislosti na celkovém tlaku. Toto je velkou výhodou, pokud se za provozu mění tlaková ztráta, tedy např. při znečištění filtru, regulaci klapek, při připojení a odpojení potrubí a také pro aplikace do čistých prostor.
Radiální ventilátory se standardním motorem a dopředu zahnutými lopatkami oběžných kol
ERN...

Vysoce výkonné radiální ventilátory typu ERN... jsou vhodné pro výměnu čistého nebo mírně znečištěného vzduchu a lehce agresivních plynů a par. Nejsou plynotěsné. Přípustná teplota dopravovaného média je mezi -30°C a 60°C.

Radiální ventilátory s dopředu zahnutými lopatkami oběžných kol