Používáme Cookies, abychom mohli provozovat tyto internetové stránky a zlepšovat Vaši uživatelskou spokojenost.

  • SlideShow - Profil společnosti
  • Slideshow - Unternehmen
  • SlideShow - Profil společnosti - hala

Developed by jtemplate

Profil společnosti Rosenberg s.r.o.

Společnost Rosenberg s.r.o. byla založena v roce 1994 v Klenčí pod Čerchovem (cca 10 km od Domažlic) na ploše 60m² a začínalo zde 6 zaměstnanců. Společnost vznikla jako produkční závod mateřské firmy Rosenberg GmbH se zaměřením na komplexní výrobu a montáž elektromotorů, oběžných kol pro radiální ventilátory a kovotlačení komponentů pro vzduchotechnická zařízení. Od roku 1999 do současnosti byl výrobní program rozšířen o produkci kompaktních a sestavných klimatizačních jednotek, o potrubní (kovové i plastové), střešní a kanálové ventilátory, včetně příslušenství.

Měřící laboratoř Rosenberg Ventilatoren GmbHV roce 1997 se začala společnost Rosenberg prosazovat na českém trhu i po stránce obchodní jako autorizovaný dodavatel a prodejce ventilátorů, vzduchotechnických komponentů a klimatizačních jednotek Rosenberg. V září roku 2004 společnost Rosenberg oficiálně otevřela svoji obchodní kancelář v Praze, která v roce 2007 převzala veškeré činnosti Obchodního oddělení. V roce 2009 byly posíleny obchodní aktivity na Moravě, kdy byla aktivně zahájena činnost obchodního zastoupení Morava ve Zlíně, která byla v roce 2014 podpořena otevřením nové obchodní kanceláře v Ostravě. V současné době ve společnosti Rosenberg s.r.o. pracuje cca 300 zaměstnanců v deseti výrobních halách.

Výroba ventilačních zařízeníSpolečnost Rosenberg s.r.o. je součástí německé skupiny Rosenberg - Gruppe. Společnost Rosenberg s.r.o. je jediným autorizovaným dodavatelem ventilátorů a klimatizačních jednotek Rosenberg a ventilátorů firmy ECOFIT a ETRI pro Českou republiku. Vedení firmy i zaměstnanci se permanentně snaží zdokonalovat a modernizovat produkci a kvalifikovaně zajišťovat prodej i poradenský servis při výběru ventilátorů a klimatizačních jednotek.

Náš požadavek – nekompromisní kvalita

Kombinací lidského know-how a inovativních technologií výroby dosahujeme kvality, která splňuje i nejvyšší nároky. Nepřetržitý informační tok, dobrá spolupráce mezi našimi zaměstnanci a Vámi, váženými zákazníky, jsou velice důležitými předpoklady pro společné zvyšování výroby i její jakosti. Počítači řízené výrobní stroje a pracovní skupiny se samostatnou odpovědností přispívají k celkovému výsledku zavádění opatření ke zvyšování jakosti a ochrany životního prostředí.

Dekra ZertifizierungPři dosahování kvality a spolehlivosti výrobků neděláme kompromisy. Standardem jsou certifikace podle DIN EN ISO 9001, členství ve svazu výrobců vzduchotechnických zařízení (RTL-Herstellerverband e.V) a certifikace větracích přístrojů Eurovent (konstrukční řady Airbox F40 a T60), které jsou potvrzením naší kompetence a know-how při výrobě vzduchotechnických zařízení.

Naším cílem je spokojený a věrný zákazník.