Používáme Cookies, abychom mohli provozovat tyto internetové stránky a zlepšovat Vaši uživatelskou spokojenost.

  • Produktheader - Airbox T60

Developed by jtemplate

Sestavné klimatizační zařízení Airbox T60

Provedení skříně

Přístroje T60  jsou vybaveny tepelně odděleným hliníkovým rámem taktéž s tepelně oddělenými mezilamelami a rohovými spoji ze sklolaminátového polyamidu. Profil rámu a spojovací prvky z umělé hmoty jsou od sebe odděleny těsněními EPDM. Tepelně oddělené panely skříně jsou s dvojvrstvou skořápkou se sílou stěny 60 mm. V základní verzi se pro vnitřní a vnější plech používá 1 mm silný pozinkovaný ocelový plech. Variantou je skříň T60 s povlakem z umělé hmoty (standardně RAL 7035), v provedení V2A 1.4301 nebo s hliníkovým oplášťováním AlMg3. Kamenná vlna, která se používá k tepelné a hlukové izolaci není hořlavá a lepí se k dvojitým skořápkám panelů. Panely jsou s profilem rámu zevně spojeny šrouby. Spoje částí skříně jsou zpracovány takovým způsobem, aby byly z vnitřní strany hladké. Závěsná jeřábová oka lze zabudovat pouze na základovém rámu pod skříní. Konstrukční řada T60 je certifikovaná společností EUROVENT. Tyto přístroje splňují nejvyšší hygienické nároky a jsou prověřeny certifikací institutu TÜV podle DIN1946/T4 a VDI6022.

Základový rám

Přístroje lze až do konstrukční velikosti 10Q opatřit hraněným základovým rámem z ocelového plechu o síle 3 mm. Od velikosti 13R jsou přístroje dodávány vždy se základovým rámem. Variantou jsou od konstrukční velikosti 16R svařované a základní barvou opatřené ocelové základové rámy a svařované a pozinkované ocelové základové rámy v provedení, které je odolné proti povětrnostním vlivům. U kombinovaných přístrojů pro přívod a odvod vzduchu v řazení nad sebou se dodává se základovým rámem i horní rovina.

Průtoky vzduchu

Minimálně (V=1 m/s):
1.400 - 24.000 m³/h
Optimálně (V=2 m/s):
2.900 - 48.100 m³/h
Maximálně (V=4 m/s):
5.900 - 96.200 m³/h

Tepelné vlastnosti

Tepelná prostupnost [W/m²K]:
0,80 (T2)
Faktor tepelného můstku kb:
0,60 (TB2)

Spoje panelů

Panely jsou se spojovacím profilem zevně spojeny šrouby. Pro dosažení vizuálně kvalitního provedení jsou šrouby na vnějších stranách skříně zakryty. Mezi panely a profil se přilepuje těsnící páska.

Modulové spojení

Spojení modulů je různé v závislosti na konstrukčních velikostech. Na jeden ze dvou modulů, které budou připevněny je nutno nalepit dodanou samolepící pásku (40mm x 3mm). V rozích se montují již ve výrobě hraněné styčníkové plechy. Pomocí šroubů  M8 x 110 mm, které jsou součástí dodávky, se moduly stahují k sobě. U modulů od konstrukčních velikostí 13R se musí používat dodatečné spojovací prvky modulů podél hran příčného řezu zařízení.

Štítek energetické efektivnosti Eurovent

Speciálně pro konstrukční řadu T60 udáváme v listu přístrojových údajů našeho výběrového programu také třídu energetické efektivnosti Eurovent a přístroj opatřujeme tímto štítkem. Podobně jako je tomu v EU u označování energetické efektivnosti i v jiných oborech, rozděluje i štítky energetické efektivnosti Eurovent do tříd A až E. Pro celkové posouzení jsou zde spočítány vzájemné hodnoty pro rychlosti vzduchu, externí ztráty tlaku, projektované vnější teploty, tlakové ztráty zpětné rekuperace tepla, stupně účinnosti zpětné rekuperace tepla a elektrický příkon ventilátorů na jednu jedinou srovnávací hodnotu. Přístroj je takto zařazen do vhodné třídy energetické efektivnosti. Další informace naleznete na oficiálních stránkách Eurovent www.eurovent-certification.com.

Stáhnout

Katalog: Sestavné vzduchotechnické jednotky AIRBOX Katalog: Sestavné vzduchotechnické jednotky AIRBOX

Formát souboru: .pdf

Velikost souboru: 6.15 MB

Návod k použití: Sestavné VZT jednotky AIRBOX S40, S60 a T60 Návod k použití: Sestavné VZT jednotky AIRBOX S40, S60 a T60

Formát souboru: .pdf

Velikost souboru: 8.09 MB

Certifikace hygienické nezávadnosti (Airbox S40, S60 a T60) Certifikace hygienické nezávadnosti (Airbox S40, S60 a T60)

Formát souboru: .pdf

Velikost souboru: 836.15 kB

Certifikace Eurovent Certifikace Eurovent

Formát souboru: .pdf

Velikost souboru: 198.48 kB